Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

SUMODA TEKSTİL; 2011 yılında Bayram KAYIKCI, Birol ÖZDEMİR ve Rıza YAMAN tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Geçmişten gelen iş tecrübesi ve uzman personeliyle penye kumaş kullanarak bayan dış giyim üretiminde iddiasını sürdürmektedir.

Üretim birimlerinde farklı talepleri karşılayabilmek, dünya standartlarına uygun üretim yapabilmek amacıyla en ileri teknoloji dikiş ve değişik özellikteki makineler kullanılarak üretim yapılmaktadır. Üretimin her aşamasında üretim yönetimi ve kontrolü ‘zamanında’ yapılmaktadır.

Şirketin hizmet kalitesi, müşteri memnuniyetine verdiği öncelik, müşterilerin değişken ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara ‘zamanında’ müdahale ile müşterilerindeki yarattığı güven sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Şirket 120 kişilik kadrosu ile aylık 130 bin adet üretim yapmaktadır. Şirket dış pazarlarda tercih edilmekte ve üretimin önemli bir bölümünü İngiltere ve Hollanda’ya yapmaktadır. George, Hema, Bonmarche, Tesco firmaları Şirketin çalıştığı referansları arasında yer almaktadır.

Company Profile